Terug naar overzicht

Hommelweg 2-R636, Susteren

Zeer goed onderhouden recreatiewoning met dakterras aan het water
Op een prachtige locatie aan een meertje ligt deze sfeervol ingerichte en uitstekend onderhouden vakantiewoning met dakterras, ruime tuin en volop privacy. De woning beschikt over een lichte woonkamer, moderne open keuken, twee slaapkamers en een moderne badkamer. Een heerlijke plek om te ontspannen én te genieten van alles wat recreatiepark EuroParcs Hommelheide te bieden heeft.
Het park biedt uitgebreide faciliteiten, waaronder een overdekt zwembad, sauna- en wellnesscentrum, tennisbaan, speeltuin, dierenparkje, supermarkt en een restaurant met ruim buitenterras met uitzicht over het meer, waar ook gezwommen kan worden in schoon zwemwater. Direct tegenover het park bevindt zich een fraai aangelegde golfbaan met bijbehorende faciliteiten.
Alleen een bezichtiging geeft de juiste indruk van deze woning – wij laten deze dan ook graag aan u zien!
________________________________________
Indeling
Begane grond
Entreehal met toegang tot alle vertrekken.
De ruime en lichte woonkamer is voorzien van grote raampartijen, een gashaard en een laminaatvloer. Via de woonkamer bereikt u direct het terras en de tuin.
De moderne open keuken in wandopstelling is uitgerust met een 4-pits gasfornuis met wokbrander, afzuigkap, combimagnetron, oven, koelkast, diepvries en vaatwasser.
De woning beschikt over twee slaapkamers, beide voorzien van een laminaatvloer.
De moderne badkamer is uitgerust met een inloopdouche met massagefunctie en een wastafelmeubel.
Daarnaast is er een separate toiletruimte met fonteintje en meubel.
Inpandige berging met CV-ketel.
________________________________________
Tuin en buitenruimte
De rondom gelegen tuin is fraai aangelegd met een ruim terras, gazon, hagen, diverse struiken en bomen en biedt volop rust en privacy. De tuin grenst direct aan een meertje, wat zorgt voor een bijzonder vrij uitzicht.
Daarnaast beschikt de woning over een dakterras met prachtig uitzicht over de omgeving.
________________________________________
Bijzonderheden
• Eigen perceel van 427 m²
• Woonoppervlakte ca. 58 m²
• Inhoud ca. 190 m³
• Dakterras
• Gashaard
• CV-ketel (bouwjaar 2015)
• Kunststof kozijnen met dubbele beglazing
• Sfeervol ingericht
• Permanente bewoning niet toegestaan, wel 365 dagen recreatief gebruik

169.000 k.k Vraagprijs