VERKOCHT
Terug naar overzicht

Tunnelstraat 6-a, Susteren

Vrijstaande, goed onderhouden woning op een hoekperceel.

Op “de Hei” in Susteren ligt op een hoekperceel deze vrijstaande woning met garage.
Deze vrijstaande woning beschikt over een woonkamer, een keuken, een bijkeuken , 3 slaapkamers en een badkamer. De op het westen gelegen tuin is deels verhard en deels gazon en biedt volop speel- en zitruimte. Deze goed onderhouden, authentieke woning verkeerd in een prima staat.
Een kleine update volstaat om de woning te transformeren naar hedendaagse maatstaven.

Indeling:

SOUTERRAIN: provisiekelder

BEGANE GROND
Via de entree aan de voorzijde bereik je de hal met meterkast; deze geeft tevens toegang tot de keuken en de trap naar de bovenverdieping.
Door de keuken bereik je de woonkamer. Deze is voorzien van een houten vloer, CV en een gaskachel en beschikt over grote ramen aan de voor- en achterzijde. Ook is aan de achterzijde een toegangsdeur naar het terras.
De keuken beschikt over een kunststof aanrechtblad en diverse apparatuur zoals een inductie kookplaat, een oven, een koelkast, en een afzuigkap. De grote raam in de zijgevel zorgt voor veel natuurlijke lichtinval in de keuken.
In de bijkeuken, die achter de keuken ligt, bevindt zich nog een keurig toilet, een doucheruimte en een wasruimte waarin het witgoed is geplaatst.

EERSTE VERDIEPING
Op de eerste verdieping bevinden zich 3 slaapkamers, allen voorzien van vloerbedekking.
De grootste slaapkamer is tevens voorzien van een airco.
Ook op deze verdieping is de geheel betegelde, ruime badkamer met ligbad, toilet en wastafel.

De ruime zolder bereik je middels een vlizotrap op de overloop.

GARAGE
De royale garage, die inpandig te bereiken is, is voorzien van een elektrische sectionaalpoort, biedt ruimte voor één auto, enkele fietsen en het benodigde (tuin)gereedschap en tuinmeubilair.

TUIN
Door de deur in de kamer óf de deur in de bijkeuken kom je op het terras, de oprit naast de woning en de omsloten achtertuin met gazon en borders.
De grote oprit biedt ruimte voor minimaal 2 auto’s.

OVERIGE KENMERKEN
• CV – HR ketel 2014 (eigendom)
. Bosch geiser
• 9 zonnepanelen (eigendom, 2021)
• Deze vrijstaande woning ligt op 10 minuten loopafstand van de natuurgebieden ’t Slekkerhout, IJzerenbosch en dichtbij Europarcs Resort Hommelheide.
• Het NS-station en bushalte liggen eveneens op 10 minuten loopafstand.

VERKOCHT